Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Czas na mecz z liderem!

Opublikowano: 09-09-2022

W 7. rundzie rozgrywek Enea Ekstraligi nasza drużyna mierzy się z liderem tabeli - drużyną VOTUM SA Polonią Wrocław. Przed szachistami Akademii nie lada wyzwanie, ale ostatnie dni pokazały, że są oni w stanie mu podołać!

W 7. rundzie rozgrywek Enea Ekstraligi nasza drużyna mierzy się z liderem tabeli – drużyną VOTUM SA Polonią Wrocław. Przed szachistami Akademii nie lada wyzwanie, ale ostatnie dni pokazały, że są oni w stanie mu podołać!

Ostatnie dwa dni były udane dla naszej drużyny, bowiem zanotowała ona zwycięstwa w starciach z gorzowianami oraz legniczanami. Po 6 rundach Drużynowych Mistrzostw Polski Akademia Szachowa Gliwice z 3 zwycięstwami i 3 porażkami na koncie zajmuje 6. miejsce.

Dziś liczymy na kolejny udany występ naszej drużyny. Powodzenia! 💪✌️🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.