Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Newsy

ChessGrow i Emphie Solutions patronami wizyty Garriego Kasparova w Polsce!

Opublikowano: 13-08-2021

Miło nam poinformować, że bliskie nam firmy – nasz sponsor Emphie Solutions oraz partner technologiczny – ChessGrow są patronami wizyty Garriego Kasparova w Polsce.

13 sierpnia rozpocznie się Festiwal Szachy w Ustroniu Łączą Pokolenia, którego gościem honorowym będzie Garri Kasparow. Miło nam poinformować, że bliskie nam firmy – nasz sponsor Emphie Solutions oraz partner technologiczny – ChessGrow są patronami wizyty 13. Mistrza Świata w Polsce.

W imprezie weźmie także udział wielu naszych zawodników, którzy będą startować w swoich kategoriach.

Serdecznie gratulujemy naszym partnerom i życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom Akademii Szachowej Gliwice!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.