Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Brąz Bartłomieja Ratajczaka i pierwsze kategorie szachowe naszych zawodników!

Opublikowano: 06-01-2023

W Pawłowicach odbył się Noworoczny Turniej Szachowy o kategorie, w którym zagrali zawodnicy z początkującej grupy dla dorosłych. Zawody zakończyły się sporym sukcesem szachistów Akademii Szachowej Gliwice, którzy zdobyli swoje pierwsze kategorie szachowe!

W Pawłowicach odbył się Noworoczny Turniej Szachowy o kategorie, w którym zagrali zawodnicy z początkującej grupy dla dorosłych. Zawody zakończyły się sporym sukcesem szachistów Akademii Szachowej Gliwice, bowiem wysokie 3. miejsce z dorobkiem 4 punktów z 5 partii zdobył Bartłomiej Ratajczak, a aż czterech zawodników zdobyło swoje pierwsze kategorie szachowe.

🔴 Bartłomiej Ratajczak – IV kategoria 🏅
🔴 Anna Błachowicz – V kategoria 🏅
🔴 Joanna Pardela – V kategoria 🏅
🔴 Valerii Mititiel – V kategoria 🏅


Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek, a także ogromne brawa za odwagę! 👏💪

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.