Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Bardzo dobry występ Wiktora Zmarzłego!

Opublikowano: 18-10-2021

W ubiegły weekend odbył się XV memoriał im. Henryka Karnówki, w którym Akademię Szachową Gliwice reprezentował Wiktor Zmarzły. Nasz zawodnik w bardzo silnej grupie OPEN zajął 2. miejsce!

W ubiegły weekend odbył się XV memoriał im. Henryka Karnówki, w którym Akademię Szachową Gliwice reprezentował Wiktor Zmarzły. Nasz zawodnik w bardzo silnej grupie OPEN zajął 2. miejsce! 🥈🙌

Na uwagę zasługuje fakt, że w całym turnieju Wiktor oddał tylko 0,5 punktu, w partii ze zwyciężczynią. Ostatecznie o kolejności miejsc zadecydowała punktacja pomocnicza.

Ogromne brawa dla Wiktora! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.