Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Bardzo dobry występ Szymona w Bydgoszczy!

Opublikowano: 11-12-2023

Szymon Kieca wziął udział w mocno obsadzonym III Turnieju Talentów - Turniej Blitza Juniorów, który odbył się w Bydgoszczy. Warto podkreślić, że rywalizował głównie z zawodnikami starszymi i o wyższym rankingu.

Szymon Kieca wziął udział w mocno obsadzonym III Turnieju Talentów – Turniej Blitza Juniorów, który odbył się w Bydgoszczy. Warto podkreślić, że rywalizował głównie z zawodnikami starszymi i o wyższym rankingu.

♟ Nasz szachista rozegrał świetne zawody zdobywając 7 punktów w 13 rundach i ostatecznie uplasował się na 41. pozycji.

🤝 Turniej w Bydgoszczy był dla Szymka także okazją do spotkania z czołowymi Arcymistrzami występującymi w Ekstralidze i Superlidze.

Serdeczne gratulacje dla naszego młodego szachisty!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.