pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Bardzo dobre wyniki naszych zawodników w Katowicach!

Opublikowano: 23-10-2022

W sobotę odbył się turniej szachowy młodzików w Katowicach, w którym udział wzięło czworo naszych zawodników. Wszyscy pokazali się z bardzo dobrej strony i zajęli wysokie miejsca w swoich grupach wiekowych!

W grupie do lat 10 rywalizowali 🔴 Antonina Wieczorek (4 punkty) oraz 🔴 Wiktor Reterski (5 punktów). Nasza zawodniczka zajęła 2. miejsce w klasyfikacji dziewcząt (18. miejsce w klasyfikacji generalnej), a Wiktor znalazł się w najlepszej piątce! 💪

W grupie do lat 8 rywalizowali 🔴 Igor Reterski (5,5 punktu) oraz 🔴 Pavlo Feseniuk (5 punktów). Młodszy z braci Reterskich znalazł się tuż za podium (4. miejsce), a Pavlo ostatecznie zakończył turniej na 7. pozycji. 🙌
Serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantów! Tak trzymajcie! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.