Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Arcymistrz Warakomski drugi w mocno obsadzonym turnieju blitza!

Opublikowano: 31-07-2021

W Suwałkach odbył się turniej szachów błyskawicznych. Nasz klub reprezentował Arcymistrz Tomasz Warakomski, który zajął 2. miejsce.

W Suwałkach odbył się turniej szachów błyskawicznych. Nasz klub reprezentował Arcymistrz Tomasz Warakomski, który zajął 2. miejsce.

Zwycięzcą turnieju rozegranego w ramach V Międzynarodowego Memoriału Ireny Warakomskiej okazał się Tomas Laurusas. Nasz zawodnik zajął drugie miejsce zdobywając 7 punktów z 9 partii.

Arcymistrzowi składamy serdeczne gratulacje i przesyłamy pozdrowienia dla wszystkich uczestników memoriału organizowanego przez Stowarzyszenie im. Ireny Warakomskiej!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.