Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Arcymistrz Tomczak odpadł w ćwierćfinale Mistrzostw Polski

Opublikowano: 17-04-2023

Przygoda Jacka Tomczaka na Indywidualnych Mistrzostwach Polski niestety zakończyła się na ćwierćfinale. Nasz po wyrównanym meczu przegrał z Bartoszem Soćko.

Przygoda Jacka Tomczaka na Indywidualnych Mistrzostwach Polski niestety zakończyła się na ćwierćfinale. Nasz po wyrównanym meczu przegrał z Bartoszem Soćko.

W pierwszej rundzie zawodnik Akademii Szachowej Gliwice zanotował dwa zwycięstwa nad Radosławem Psykiem i tym samym awansował do kolejnej fazy zmagań, gdzie jego rywalem był Arcymistrz Bartosz Soćko. Po dwóch remisach z zawodnikiem Klubu Szachowego Wasko HETMAN GKS Katowice o awansie do półfinału zadecydować musiała dogrywka. W tej niestety lepszy okazał się doświadczony zawodnik z Katowic.

Niemniej jednak gratulujemy naszemu zawodnikowi wspaniałej szachowej walki!

Fot. Infoszach

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.