Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Antonina Wieczorek druga w Stanowych Mistrzostwach Florydy!

Opublikowano: 05-02-2023

Antonina Wieczorek w pięciu rundach Stanowych Mistrzostw Florydy zanotowała cztery zwycięstwa i odebrała puchar za zajęcie drugiego miejsca!

Przebywająca obecnie w Stanach Zjednoczonych Antonina Wieczorek Wzięła udział w Stanowych Mistrzostwach Florydy, gdzie rywalizowała w kategorii K-5 (do 5 klasy szkoły podstawowej). W pięciu rundach nasza powracająca do zdrowia zawodniczka zanotowała cztery zwycięstwa i odebrała puchar za zajęcie drugiego miejsca. 🏆

Antosiu, serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu osiągniętego za oceanem… i niecierpliwie czekamy na Ciebie w Polsce! 👋🥰

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.