Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Amelia i Bartek z IV kategorią szachową

Opublikowano: 16-10-2022

W Pawłowicach odbył się turniej szachowy dla dzieci, w którym udział wzięło dwoje naszych zawodników.

W Pawłowicach odbył się turniej szachowy dla dzieci, w którym udział wzięło dwoje naszych zawodników. Amelia i Bartek pokazali się z dobrej strony oraz uzyskali IV kategorie szachowe!

Świetny wynik osiągnął 🔴 Bartosz Sieczkowski, który zakończył turniej bez porażki. Młody szachista wygrał 5 partii i zanotował 1 remis, co dało mu drugie miejsce oraz zdobył IV kategorię szachową.

Z dobrej strony pokazała się także 🔴 Amelia Szydło, która zdobyła 3 punkty w 6 rundach i również osiągnęła normę na IV kategorię szachową!

Wielkie gratulacje dla naszych zawodników! Jesteśmy dumni z ich szachowego rozwoju ♟🙂👍

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.