Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

3. miejsce Igora na turnieju w Wodzisławiu Śląskim!

Opublikowano: 17-06-2024

W sobotę Igor Reterski wziął udział w turnieju "Pociąg do Szachów", który odbył się na dworcu kolejowym w Wodzisławiu Śląskim. Nasz zawodnik zaprezentował się z bardzo dobrej strony i zawody zakończył na podium!

W sobotę Igor Reterski wziął udział w turnieju „Pociąg do Szachów”, który odbył się na dworcu kolejowym w Wodzisławiu Śląskim. Nasz zawodnik zaprezentował się z bardzo dobrej strony i zawody zakończył na podium!

Igor Reterski 🔴 3 miejsce 🔴 5,5 punktu 🥉

Wielkie brawa Igor, tak trzymaj!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.