pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

4,5 punktu Wiktora na Mistrzostwach Polski do lat 12

Opublikowano: 16-05-2022

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych do lat 12 rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju Akademię Szachową Gliwice reprezentował Wiktor Zmarzły, który pokazał się z dobrej strony.

Wiktorowi zdecydowanie przyświecała liczba „3”. Nasz zawodnik wygrał, zremisował i przegrał trzy partie. W klasyfikacji rocznika 2010 zajął 18 m-ce, a w całym Turnieju 25 m-ce.

Wiktorowi gratulujemy sportowej postawy i walki w każdej partii! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.