Zasady naboru
  • Rejestracja

Zasady naboru

Szanowni Państwo!

Osoby zainteresowane uczęszczaniem dzieci na zajęcia szachowe w Akademii Szachowej Gliwice proszone są o zapisanie się na listę oczekujących.  Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu 608 591 229 bądź pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, daty urodzenia oraz telefonu kontaktowego. Dokonanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka w poczet zawodników Akademii. Liczba miejsc ograniczona.

Na skróty

Ze Świata

kasparov-o-fideFounded in Paris on 20 July 1924, the World Chess Federation (Federation Internationale des Echecs, known as FIDE from its French acronym) was recognized...

Z Kraju

polacy-na-olimpiadzie Olimpiada szachowa 2014 (zarówno w konkurencji kobiet, jak i mężczyzn) została rozegrana w Tromsø w dniach od 1 do 14 sierpnia 2014 roku[1]. Prawo do...

O tym się mówi

Gdzie gramy?

Najbliższe turnieje

No events found

Nasi solenizanci

Dzisiaj nikt nie obchodzi urodzin...

Statystyki strony

797146
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
339
853
8333

Sponsorzy


Future Processing

future processing.future processing.future processing.future processing.future processing

JASNA 31

Ośrodek JASNA 31 Sport i Rekreacja jest już gotowy. W kompleksie przy ul. Jasnej 31 można m.in. zagrać w futsal, squasha, powspinać się na ściance, poćwiczyć na siłowni czy zagrać w szachy.

Fundacja Radan

Fundacja Wspierania Ratownictwa Górskiego, Sportu oraz Działalności Charytatywnej RADAN działa od 2007 r. Powstała z inicjatywy Tadeusza Wesołowskiego, wiceprezesa Beskidzkiej Grupy GOPR, ratownika górskiego.