GM Robert Kempiński
  • Rejestracja

Symultana z Arcymistrzem Robertem Kempińskim

3 marca 2011 o godzinie 17.00 w siedzibie FLUOR S.A. przy ul. Wyszyńskiego 11 w Gliwicach, rozegrany został seans gry jednoczesnej na 33 szachownicach prowadzony przez Arcymistrza Roberta Kempińskiego.  W symultanie wzięli udział zawodnicy Akademii Szachowej Gliwice oraz zaproszeni zawodnicy ze śląskich klubów szachowych. Po ponad pięciu godzinach gry symultana zakończyła się wynikiem 33:0, choć wielu zawodników zaprezentowało naprawdę wysoki poziom, prowadząc w niektórych wypadkach wyrównaną grę. Stowarzyszenie Akademia Szachowa Gliwice jeszcze raz dziękuje współorganizatorowi, firmie Fluor S.A., za udostępnienie sali, gdzie w doskonałych warunkach mogła zostać rozegrana symultana, oraz za wsparcie finansowe II Międzynarodowego Turnieju Akademii Szachowej Gliwice.

Na skróty

Ze Świata

kasparov-o-fideFounded in Paris on 20 July 1924, the World Chess Federation (Federation Internationale des Echecs, known as FIDE from its French acronym) was recognized...

Z Kraju

polacy-na-olimpiadzie Olimpiada szachowa 2014 (zarówno w konkurencji kobiet, jak i mężczyzn) została rozegrana w Tromsø w dniach od 1 do 14 sierpnia 2014 roku[1]. Prawo do...

O tym się mówi

Gdzie gramy?

Najbliższe turnieje

No events found

Nasi solenizanci

Dzisiaj nikt nie obchodzi urodzin...

Statystyki strony

797155
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
348
862
8342

Sponsorzy


Future Processing

future processing.future processing.future processing.future processing.future processing

JASNA 31

Ośrodek JASNA 31 Sport i Rekreacja jest już gotowy. W kompleksie przy ul. Jasnej 31 można m.in. zagrać w futsal, squasha, powspinać się na ściance, poćwiczyć na siłowni czy zagrać w szachy.

Fundacja Radan

Fundacja Wspierania Ratownictwa Górskiego, Sportu oraz Działalności Charytatywnej RADAN działa od 2007 r. Powstała z inicjatywy Tadeusza Wesołowskiego, wiceprezesa Beskidzkiej Grupy GOPR, ratownika górskiego.