• Rejestracja

Artykuły

Zabrzańska Jesień 2012

skoczek-2W dniach 27 i 28 października rozgrywano w Zabrzu-Grzybowicach doroczny turniej Zabrzańska Jesień, w którym rywalizowała również bardzo liczna grupa zawodników Akademii Szachowej. Turniej podzielony był na dwie grupy wiekowe: do lat dziesięciu oraz młodzieżowej (rocznik 1990 i młodsi). Rozgrywki młodszej grupy zdominowała Akademia Szachowa, dość powiedzieć, że w pierwszej dziesiątce 6 miejsc padło łupem naszych zawodników a na podium miejsca zajęli Dominik Fryda (I) oraz Mateusz Chłopecki (II). W tej samej grupie IV kategorię zdobyła Joanna Sztandar. Grupa starsza to również dobra gra naszych zawodników a o podium otarł się Kacper Modlich, zajmując IV miejsce. Wszystkim zawodnikom naszego klubu gratulujemy udanego startu!


Wyniki: 
rocznik 1990 i młodsi
rocznik 2002 i młodsi