• Rejestracja

Artykuły

Zabrzańska Jesień 2012

skoczek-2W dniach 27 i 28 października rozgrywano w Zabrzu-Grzybowicach doroczny turniej Zabrzańska Jesień, w którym rywalizowała również bardzo liczna grupa zawodników Akademii Szachowej. Turniej podzielony był na dwie grupy wiekowe: do lat dziesięciu oraz młodzieżowej (rocznik 1990 i młodsi). Rozgrywki młodszej grupy zdominowała Akademia Szachowa, dość powiedzieć, że w pierwszej dziesiątce 6 miejsc padło łupem naszych zawodników a na podium miejsca zajęli Dominik Fryda (I) oraz Mateusz Chłopecki (II). W tej samej grupie IV kategorię zdobyła Joanna Sztandar. Grupa starsza to również dobra gra naszych zawodników a o podium otarł się Kacper Modlich, zajmując IV miejsce. Wszystkim zawodnikom naszego klubu gratulujemy udanego startu!


Wyniki: 
rocznik 1990 i młodsi
rocznik 2002 i młodsi

Na skróty

Ze Świata

kasparov-o-fideFounded in Paris on 20 July 1924, the World Chess Federation (Federation Internationale des Echecs, known as FIDE from its French acronym) was recognized...

Z Kraju

polacy-na-olimpiadzie Olimpiada szachowa 2014 (zarówno w konkurencji kobiet, jak i mężczyzn) została rozegrana w Tromsø w dniach od 1 do 14 sierpnia 2014 roku[1]. Prawo do...

O tym się mówi

Gdzie gramy?

Najbliższe turnieje

No events found

Nasi solenizanci

Dzisiaj nikt nie obchodzi urodzin...

Statystyki strony

797107
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
300
814
8294

Sponsorzy


Future Processing

future processing.future processing.future processing.future processing.future processing

JASNA 31

Ośrodek JASNA 31 Sport i Rekreacja jest już gotowy. W kompleksie przy ul. Jasnej 31 można m.in. zagrać w futsal, squasha, powspinać się na ściance, poćwiczyć na siłowni czy zagrać w szachy.

Fundacja Radan

Fundacja Wspierania Ratownictwa Górskiego, Sportu oraz Działalności Charytatywnej RADAN działa od 2007 r. Powstała z inicjatywy Tadeusza Wesołowskiego, wiceprezesa Beskidzkiej Grupy GOPR, ratownika górskiego.