• Rejestracja

Artykuły

V Międzynarodowy Turniej Szachowy Przyszłych Arcymistrzów w Rybniku

2012_11_Rybnik_60Już tradycyjnie o tej porze roku Rybnik gościł zawodników z Polski i zagranicy na Międzynarodowym Turnieju Szachowym Przyszłych Arcymistrzów w szachach szybkich P'15. W tym roku obie sale gry zaczerwieniły się od koszulek Akademii, obiecując bardzo dobre wyniki i rzeczywiście tak się stało. Kategorię do lat 11 drużynowo wygrał nasz zespół w składzie Jakub Ulatowski, Kacper Modlich, Mateusz Mańka i Mateusz Chłopecki, natomiast w grupie do lat 8 jednym punktem nasza drużyna uległa Hetmanowi Koronnemu z Trzebini. Srebrnych medalistów reprezentowali Stanisław Buczkowski, Dominik Fryda, Łukasz Lachawiec i Maciej Norek.

Reprezentanci Akademii zdobyli wiele nagród i zajmowali punktowane miejsca, a w szczególności należy wyróżnić naszych medalistów: do lat 8 drugi był Stanisław Buczkowski, do lat 9 drugie miejsce Mateusz Mańka a trzecie Mateusz Chłopecki oraz do lat 11 trzecie miejsce Jakub Ulatowski.

Wyniki do lat 7 i 8: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_3879/

Wyniki do lat 9 10 i 11: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_3877/

Na skróty

Ze Świata

kasparov-o-fideFounded in Paris on 20 July 1924, the World Chess Federation (Federation Internationale des Echecs, known as FIDE from its French acronym) was recognized...

Z Kraju

polacy-na-olimpiadzie Olimpiada szachowa 2014 (zarówno w konkurencji kobiet, jak i mężczyzn) została rozegrana w Tromsø w dniach od 1 do 14 sierpnia 2014 roku[1]. Prawo do...

O tym się mówi

Gdzie gramy?

Najbliższe turnieje

No events found

Nasi solenizanci

Dzisiaj nikt nie obchodzi urodzin...

Statystyki strony

797176
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
369
883
8363

Sponsorzy


Future Processing

future processing.future processing.future processing.future processing.future processing

JASNA 31

Ośrodek JASNA 31 Sport i Rekreacja jest już gotowy. W kompleksie przy ul. Jasnej 31 można m.in. zagrać w futsal, squasha, powspinać się na ściance, poćwiczyć na siłowni czy zagrać w szachy.

Fundacja Radan

Fundacja Wspierania Ratownictwa Górskiego, Sportu oraz Działalności Charytatywnej RADAN działa od 2007 r. Powstała z inicjatywy Tadeusza Wesołowskiego, wiceprezesa Beskidzkiej Grupy GOPR, ratownika górskiego.