• Rejestracja

Artykuły

XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Olkuszu

Chociaż reprezentowana tym razem niezbyt licznie, Akademia Szachowa pokazała się z bardzo dobrej strony na niezwykle silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju w Olkuszu. Mateusz Mańka potwierdził wysoką formę z ostatnich turniejów i zajął znakomite 13 miejsce (5.5 punktu), a w rundzie 5 grał nawet na drugiej szachownicy! Łukasz Lachawiec zagrał również bardzo dobry turniej zdobywając 4 punkty i zajmując ostatecznie 29 miejsce, co cieszy tym bardziej, że za rok będzie mógł startować w tej samej kategorii wiekowej. Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy rodzicom za to, że pomimo mocno niesprzyjającej aury i zmęczenia długim sezonem zdecydowali się umożliwić start swoim pociechom.

Wyniki turnieju

Na skróty

Ze Świata

kasparov-o-fideFounded in Paris on 20 July 1924, the World Chess Federation (Federation Internationale des Echecs, known as FIDE from its French acronym) was recognized...

Z Kraju

polacy-na-olimpiadzie Olimpiada szachowa 2014 (zarówno w konkurencji kobiet, jak i mężczyzn) została rozegrana w Tromsø w dniach od 1 do 14 sierpnia 2014 roku[1]. Prawo do...

O tym się mówi

Gdzie gramy?

Najbliższe turnieje

No events found

Nasi solenizanci

Dzisiaj nikt nie obchodzi urodzin...

Statystyki strony

797102
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
295
809
8289

Sponsorzy


Future Processing

future processing.future processing.future processing.future processing.future processing

JASNA 31

Ośrodek JASNA 31 Sport i Rekreacja jest już gotowy. W kompleksie przy ul. Jasnej 31 można m.in. zagrać w futsal, squasha, powspinać się na ściance, poćwiczyć na siłowni czy zagrać w szachy.

Fundacja Radan

Fundacja Wspierania Ratownictwa Górskiego, Sportu oraz Działalności Charytatywnej RADAN działa od 2007 r. Powstała z inicjatywy Tadeusza Wesołowskiego, wiceprezesa Beskidzkiej Grupy GOPR, ratownika górskiego.