• Rejestracja

Artykuły

I Otwarty Andrzejkowy Turniej Szachowy Dzieci

Akademia Szachowa kontynuuje dobrą listopadową passę! Po znakomitych wynikach Mistrzostw Śląska Juniorów do lat 7 nasi zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony na zakończonym w niedzielę 28.11.2010 I Otwartym Andrzejkowym Turnieju Szachowym P60 Dzieci w Mysłowicach. Ten wyczerpujący dwudniowy turniej dostarczył nam wielu powodów do dumy. Należy zaznaczyć, iż turniej był niezwykle silnie obsadzony, goszcząc zarówno zawodników z Olkusza, Bielska-Białej, Tychów, Krakowa, Katowic, Wieliczki, Mysłowic, Rudy Śląskiej, Gliwic, Sosnowca, Będzina, Miechowa jak również z Ukrainy i graczy naszych dobrych znajomych z Beskydskej šachovej školy. Jak zwykle Akademia Szachowa z Gliwic była najliczniej reprezentowanym klubem w kategorii do lat ośmiu i po raz kolejny udowodniła, że szachy klasyczne to również domena naszych młodych zawodników.

Na skróty

Ze Świata

kasparov-o-fideFounded in Paris on 20 July 1924, the World Chess Federation (Federation Internationale des Echecs, known as FIDE from its French acronym) was recognized...

Z Kraju

polacy-na-olimpiadzie Olimpiada szachowa 2014 (zarówno w konkurencji kobiet, jak i mężczyzn) została rozegrana w Tromsø w dniach od 1 do 14 sierpnia 2014 roku[1]. Prawo do...

O tym się mówi

Gdzie gramy?

Najbliższe turnieje

No events found

Nasi solenizanci

Dzisiaj nikt nie obchodzi urodzin...

Statystyki strony

797134
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
327
841
8321

Sponsorzy


Future Processing

future processing.future processing.future processing.future processing.future processing

JASNA 31

Ośrodek JASNA 31 Sport i Rekreacja jest już gotowy. W kompleksie przy ul. Jasnej 31 można m.in. zagrać w futsal, squasha, powspinać się na ściance, poćwiczyć na siłowni czy zagrać w szachy.

Fundacja Radan

Fundacja Wspierania Ratownictwa Górskiego, Sportu oraz Działalności Charytatywnej RADAN działa od 2007 r. Powstała z inicjatywy Tadeusza Wesołowskiego, wiceprezesa Beskidzkiej Grupy GOPR, ratownika górskiego.